Regionalne Centrum Serwisowe
Wojciech Besz

ul. Pilczycka 198F
54-144 Wrocław

tel. 71 707 25 50

GeniaAir Tek

Powietrzna pompa ciepła o małych rozmiarach i budżecie, a dużej wydajności

  • Ekonomiczna pompa ciepła, idealna do nowych domów
  • Dba o Twoje ogrzewanie, ciepłą wodę, a nawet chłodzenie
  • Zarówno jednostka wewnętrzna, jak i zewnętrzna są zaskakująco małe
  • Elegancka wieża hydrauliczna – oznacza, że nie musisz jej ukrywać
  • Może zapewnić ciepłą wodę, której potrzebuje nawet duża rodzina
  • pompy ciepła

Idealne, gdy chcesz zaoszczędzić miejsce i pieniądze

Niezależnie od tego, czy Twoim nowym domem jest dom jednorodzinny, segment czy mieszkanie, GeniaAir Tek jest idealnym wyborem, ponieważ oszczędza miejsce i jest ekonomiczna w eksploatacji. Oferuje to, co najlepsze z obu światów. Kiedy na zewnątrz jest zimno, skutecznie dostarcza ciepło, z doskonałą klasą energetyczną A++/A+++. Tymczasem w cieplejszych miesiącach letnich może zapewnić przyjemny letni chłód. Nawet jeśli temperatura na zewnątrz sięga 48°C. GeniaAir Tek została również zaprojektowana do pracy z panelami słonecznymi i systemami fotowoltaicznymi.

Pompa na tyle mała, że znajdziesz na nią miejsce bez problemu

GeniaAir Tek to nasza najmniejsza pompa ciepła typu powietrze-woda o powierzchni rzutu zaledwie pół metra kwadratowego. Dzięki temu z łatwością zmieści się w każdym ogrodzie lub na podwórku, a na dodatek można ją ustawić dość daleko od jednostki wewnętrznej (do 40 m linii chłodniczej).

Dobrze wyglądająca i łatwa do umiejscowienia

W domu będziesz potrzebować jednostki wewnętrznej, np. centrali grzewczej GeniaSet Tek. Zawiera zarówno zasobnik ciepłej wody, jak i grzałkę rezerwową. Wygląda podobnie do lodówki i będzie pasować do każdej kuchni lub pomieszczenia gospodarczego. Wszystkie złącza znajdują się na górze, dzięki czemu można ją ustawić przy ścianie lub we wnęce, a nawet w szafce kuchennej.

Dużo ciepłej wody dla Twojej rodziny

190-litrowy zasobnik w naszej centrali grzewczej zapewnia wystarczającą ilość ciepłej wody dla czteroosobowego gospodarstwa domowego. A dzięki sprytnej technologii podgrzewa wodę o 25% szybciej niż porównywalnye systemy. To świetna wiadomość w przypadku, gdy zapotrzebowanie na ciepłą wodę jest wysokie.

Jeśli zużycie ciepłej wody jest jeszcze większe, możesz połączyć nasz naścienny moduł hydrauliczny z szeroką gamą zasobników ciepłej wody, aby zwiększyć wydajność. W rzeczywistości taka kombinacja może dostarczyć 500 i więcej litrów ciepłej wody. To wystarczy dla ośmiu osób.

Wszystko sterowane z aplikacji

Aplikacja MiGo Link umożliwia sterowanie całym systemem za pomocą smartfona. Jest łatwa w konfiguracji i możesz na bieżąco dostosowywać indywidualne ustawienia. Na przykład gdy zdecydujesz się przedłużyć urlop możesz zdalnie wyłączyć ogrzewanie. Proste, aplikacja MiPro pozwala przejąć kontrolę.

Regionalne Centrum Serwisowe
Wojciech Besz

ul. Pilczycka 198F
54-144 Wrocław

tel. 71 707 25 50